Бегущая строка

В бібліотеці діє Локальний центр громадянської освіти в рамках проекту "Інтеграція через діалог". Це програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від воєнних дій на Сході України та анексії Криму.

понеділок, 17 листопада 2014 р.

Українське обличчя голоду


Пам"ять вулиць


четвер, 6 листопада 2014 р.

Ці загадкові письмена


         5-6 листопада у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам  був проведений цикл заходів, приурочених до Дня української мови та писемності.
Заходи відвідали учні 6 та 7 класів ЗОШ № 20. Школярі переглядали мультимедійну презентацію «Ці загадкові письмена», присвячену історії створення писемності, брали активну участь в різноманітних філологічних іграх, таких як: «Подорож у країну Граматика», «Мовний калейдоскоп» та змагалися у мовознавчому турнірі, з якого почерпнули для себе багато пізнавальної  інформації і отримали максимум позитивних вражень.
Підлітки мали змогу познайомитися з літературою, представленою на книжковій виставці «Єдиний скарб у тебе  - рідна мово».
Заходи спрямовані на виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму, поваги до рідного мови та своєї Батьківщини. 

вівторок, 4 листопада 2014 р.