Бегущая строка

В бібліотеці діє Локальний центр громадянської освіти в рамках проекту "Інтеграція через діалог". Це програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від воєнних дій на Сході України та анексії Криму.

четвер, 25 грудня 2014 р.

Листівки, що зігрівають серця...


      
   В ці передноворічні дні і діти і дорослі, очікують справдження чуда... Подарунки, листівки, ялинка, запах мандаринів, все це сповнює наші оселі і серця любов'ю і теплом.
       А що може так підняти настрій і зігріти теплом щирих слів...? Звісно листівка  створена власними руками!:)
    Сьогодні пройшов майстер-клас по виготовленню новорічної листівки. Відвідувачі мали змогу поринути у дружню, святкову атмосферу і виготовити  "подарунки" для своїх рідних та близьких. А також прийняти участь у конкурсі на кращу листівку. 
         Дякуємо учасникам за терпіння та участь у майстер-класі))) Творіть дива разом з нами)))

З наступаючим Новим роком вас і веселих свят!!!

четвер, 11 грудня 2014 р.

Дівочі посиденьки на сучасний лад

Сьгодні у нашому відділі проходило невеличке дійство -  «Дівич-вечір»,  присвячений святам зимового циклу.
Дівчата потрапили в атмосферу справжнього фольклорного українського дійства, яку передавали вишивані рушники та щедрий український стіл. На дівич-вечорі вони познайомилися з багатьма народними звичаями і традиціями, які складалися в народі протягом віків.

Дівчата ворожили на свою долю, навчалися бути гарними господинями – прикрашали рушниками та старовинним посудом святковий стіл. Дівочі посиденьки супроводжувала українська пісня на сучасний лад.  Свято було наповнене веселощами та розвагами, а також смачним частуванням стравами української кухні.