Бегущая строка

В бібліотеці діє Локальний центр громадянської освіти в рамках проекту "Інтеграція через діалог". Це програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від воєнних дій на Сході України та анексії Криму.

четвер, 18 червня 2015 р.

БОРИСЬ ЗА СВОЮ МРІЮ!

    Вже підходить до кінця тренінг "Активні громадяни", а я так і не поділилася  з вами своїми враженнями, а їх повірте надто багато.
   Колись одна людина поставила перед собою майже нездійсненну ціль - змінити світ, за допомогю підтримки однодумців її задум поступово став реальністю, так викиникла програма "Активні громадяни", яка успішно діє у багатьох країнах світу.   
   Отже, ми активні та цілеспрамовані під керівництвом Оксани Федоренко "намагалися змінити світ": ми ставили себе на місце іншої людини (методом жеребкування - вибирали іншу професію і діяли відповідно до нового соціального статусу), працювали в командах плі о пліч, вчилися довіряти один одному,  визначали всій культурний багаж, створювали ієрархію цінностей та виконували творчі завдання. Весела, приємна атмосфера сприяла дружнім контактам, обміну досвідом та швидкому засвоєнню матеріалу.

понеділок, 1 червня 2015 р.

Кольорове літо

   Різнокольорові кульки, радісні дитячі голоси, весела музика....сьогодні у перший день літа до нас прийшло найпрекрасніше свято - Міжнародний день захисту дітей. Бібліотекарі нашого віідділу підготували яскраву конкурсно-розважальну програму «Зростаймо з книгою», яка складалась з декількох конкурсів: літературна мозаїка «Впізнай героя», смачний бліц-турнір «Назви автора» та інтелектуальний спринт «Юні ерудити».
      Справжнім сюрпризом для батьків та їх дітей став майстер-клас з виготовлення листівок «Кольорове літо». Прості у виготовленні, яскраві, зроблені з любов`ю вітальні листівки для рідних та близьких порадували малечу та розважили батьків.