"Сузір’я кращих читачів"

Шановні відвідувачі!

Відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам започаткував нову рубрику «Сузір’я кращих читачів», на якій ми будемо знайомити вас з найактивнішими читачами нашого відділу.
У відділ надійшло багато цікавої, сучасної літератури, яка приваблює та захоплює юних любителів читання. Ми маємо «свій круг» постійних відвідувачів, які приходять до нас залюбки і знають, що їм тут завжди раді.
Отож, знайомтесь! Чарівні леді Аміна Сасеї та Вікторія Бур’ян, які стали найактивнішими читачками.
Вікторія навчається у 7-му класі, полюбляє жанр фентезі, активно бере участь у дозвіллєвих заходах відділу, а ще з нею приємно спілкуватися.
Аміна дуже мила, частенько приводить з собою свого молодшого братика Майкла та бере йому цікаві енциклопедії про тварин, а сама читає літературу різноманітних жанрів: це твори сучасних письменників про відносини між підлітками і, звичайно, жанр фентезі. Є найкращою учасницею бібліотечного квесту «Потероманія».
Вітаємо вас дівчата! Ми дуже радіємо за вас!


Дорогі друзі! Ми пропонуємо вам стати нашими читачами вже сьогодні та новим обличчям рубрики «Сузір’я кращих читачів» наступного місяця. 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар