четвер, 2 квітня 2015 р.

Як книга єднає покоління
    Чудовим сюрпризом  для  всіх, хто завітав до бібліотеки 2 квітня став  флешмоб «Книга мого дитинства», приурочений до завершення Всеукраїнського тижня дитячого читання та Міжнародного дня дитячої книги.
Акція, яку організував відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам, проходила на свіжому повітрі і охопила проміжок вулиці Шевченка перед обласною бібліотекою для дітей ім. А. П. Гайдара.
Учасниками флешмобу стали працівники, читачі та друзі бібліотеки. До акції долучилися також багато кіровоградців, передусім молодь, яка дізналась про захід через соціальні мережі та інші Інтернет ресурси. Перехожі з інтересом спостерігали за флешмобом, знімаючи його на фото та відео.
Батьки, їх діти, працівники бібліотеки та інші учасники тримали в руках свої книжки, планшети та інші електронні носії. Своїми діями вони пропагували книгу та заохочували всіх перехожих до читання.
Ціль флешмобу — підтримати культуру сімейного читання та довести, що книга об’єднує родини. 
Дякуюємо всім, хто прийшов і підтримав нас: колегам з інших бібліотек,  читачам та їх батькам, а також пресі, телебаченню та МНС, яке люб`язно надало нам такий чудовий засіб звязку, як мегафон, не дивлячись на погоду ви вистояли з нами до кінця:))))
Немає коментарів:

Опублікувати коментар