четвер, 23 квітня 2015 р.

Кіровоград затягло у книговир!

Вир людей, вир книжок, людський гамір, веселощі і розваги….одним словом… книговир. Ділюсь найпершими своїми враженнями на головній площі нашого міста, тільки-но розпочалась книжкова виставка-ярмарок «Весняний книговир» (приурочена до Всесвітнього дня книги і авторського права), а мене переповнюють емоції. Приємна вражена організацією та атмосферою свята. На площу через усе місто прямують батьки зі своїми дітьми, письменники, поети, діячі культури та мистецтва…Здалеку бачу палатки, вони як маленькі ошатні будиночки: зелені, жовті, білі, сині, різнокольорові. Заглядаю у кожну, а тут своя унікальна атмосфера, своє життя, свої сюрпризи…
Наша бібліотека також приймає участь у ярмарку. На дітей чекала ціла розважальна програма: цікаві вікторини, різноманітні конкурси, майстер-класи, рухливі ігри, які проводили веселі клоуни та Бджілка-Даринка.
Також було оформлено виставку літератури «Книжкові новинки з бібліотечної скриньки», яка познайомить юних читачів з найкращими зразками дитячої літератури, виданої в різних видавництвах України.
Отже, ми провели цей день з книжкою...))) Сподіваюсь, що це ще не остання книжкова ярмарка у нашому місті. Немає коментарів:

Опублікувати коментар