Бегущая строка

В бібліотеці діє Локальний центр громадянської освіти в рамках проекту "Інтеграція через діалог". Це програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від воєнних дій на Сході України та анексії Криму.

вівторок, 11 березня 2014 р.

Бойовий кінь

 «Бойовий кінь», це дитяча книга з дорослою історією Майкла Морпурго – знаменитого англійського письменни ка, про дивовижну дружбу хлопця на ім`я Альберт і його коня. Їх дружба розпочалась до війни, коли вони обоє, ще не знали болі і розчарувань, коли ще мирне небо їх батьківщини, не було осяяне спалахами воро-жих гармат. Здавалось, що вірну та віддану дружба, ніщо не могло роз’єднати, але… батько Альберта продає коня в британську кавалерію, і хлопець приймає доленосне рішення, він йде на війну, бо сподівається знайти свого друга…
Не дивлячись на трагічні події Першої світової війни, книга читається дуже легко. В центрі сюжету опиняється проста історія, про любов, надію і жагу до життя.
Книгу «Бойовий кінь» екранізував Стівен Спілберг, що по своєму розказує історію війни, болю, відчаю, надії, а також сміливості хлопчика та його відданого коня.

Цитати:
 - У конях, Карл, є іскра Божа, особливо в такому коні, як цей ... 
 - Глядіть в обидва, хлоп'ята, і тоді ми всі доживемо до сніданку! 
 - Не можна жити так, як ніби у нас немає майбутнього ... 
 - Хіба може нормальна людина убити іншого просто так? Просто тому, що у того форма іншого кольору і каже він на іншій мові. 
 - Чим далі тривала війна, тим молодше виглядали солдати. 
 - За моєю спиною спалаху перетворювали ніч у хворобливий білий день.


Якщо хочете прочитати, справжню, живу історію про, те як вижити в війні і не втратити людське обличчя,
завітайте до нас в бібліотеку!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар