Бегущая строка

В бібліотеці діє Локальний центр громадянської освіти в рамках проекту "Інтеграція через діалог". Це програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від воєнних дій на Сході України та анексії Криму.

вівторок, 18 березня 2014 р.

Найдивовижніші книги світу

   Як  про людину, не можна судити за одягом, так і про книгу не можна судити за обкладинкою. Адже, крім звичайних книг, є книги так званих подарункових видань, а також що ще цікавіше - книги-шедеври, які є витворами мистецтва. Тож пропоную познайомитися, з цими незвичними книгами. 

Трехмерная книга 360° book от Yusuke Oono


Книги 360°

    Думаю, вам прийдеться до смаку творчість японського художника Yusuke Oono,  зустріч з якими стане справжньою подією не тільки для дітей, а й для дорослих. Книги, які він створює, носять назву «360 ° book», оскільки їх дійсно можна розгорнути на всі 360 градусів. У результаті перед глядачем - захоплюючий «паперовий спектакль».
   Кожна книга складається з 40 сторінок, фігури вирізані з паперу за допомогою лазера. Художник копітко працює над кожною сценою, а після - «зшиває» готові картинки-діорами. Розмір самих книг мініатюрний - вони запросто поміщаються на долоні.

Білосніжка

Найдивовижніші книги

Найдивовижніші книги
  
   Книгу можна переглядати в двох положеннях - розкритою, перегортаючи сторінки, що створює живу рухому картинку 3D картинку, а також коли всі сторінки одночасно відкриті, створюючи ефект каруселі. 

 Сирна книга

Трехмерная книга 360° book от Yusuke Oono

Трехмерная книга 360° book от Yusuke Oono

Трехмерная книга 360° book от Yusuke OonoТрехмерная книга 360° book от Yusuke Oono

Кулінарна книга-запіканка

    Хорватські дизайнери створили дивовижний збірник рецептів Well Done. На чистих сторінках текст і зображення з'являються тільки після того, як книга «потомиться» в духовці.
  Рецепти надруковані на спеціально термостійкому папері, і для того, щоб дізнатися секрет приготування гарячої страви для цього слід, загорнути її у фольгу і відправити її у духову шафу на 25 хвилин. Температура повинна бути не нижче 100 градусів.
   Під впливом тепла на термочутливих сторінках з'являються рецепти, а на намальована тарілка - їжа. Правда , готувати доведеться по гарячих слідом: як тільки книга охолоне, букви і картинки знову зникнути - як не бувало.


Книжкові шедеври

     Американець Брайан Деттмер створює дивовижні композиції з книг. Він займається «бук-карвінгом» — різьбою по книгах. Ножиці, скальпель і пінцет — ось і все, що потрібно майстрові для створення власних книжкових шедеврів.Книга-гіперпосилання


   В час бурхливого розвитку компютерних технологій та Інтернет, багато хто знає, що таке гіпертекст, гіперпосилання. Письменник Джонатан Фоер вирішив зробити його паперову версіюТривимірні книги

   Тривимірні книги — гордість французького художника-ілюстратора Бенджаміна Лакомба. Завдяки креативному мисленню та майстерності рук він створив оригінальний дизайн для таких творів як «Аліса в країні Чудес», «Пінокіо», "Пітер Пен". Книга-світильник

   Книга, яка називається «Good Ideas Glow in The Dark» - ще одна незвичайна книга. Як добрий світлячок у темряві  - показує вам шлях:) За допомогою спеціально підсвічування таку книгу-нічник можна читати і не псувати зір. Думаю, я б і сам хотів мати таку.


Немає коментарів:

Дописати коментар